Według definicji służba cywilna to zespół profesjonalnych urzędników, którzy zatrudnieni są w organach administracji publicznej. Ich zatrudnienie jest stałe, niezależnie od wyniku wyborów. Zwierzchnikiem służy cywilnej jest Prezes Rady Ministrów. Jak wygląda sprzedaż urządzeń dla służby cywilnej?

Czym jest służba cywilna?

Służba cywilna została powołana, aby zapewnić profesjonalne i bezstronne wykonywanie zadań administracji państwowej. Ma być to służb a bezstronna i ma wypełniać swoją rolę także w chwilach zmieniających się ekip rządzących czy w sytuacjach napięć społeczno-gospodarczo-politycznych. Służba ta ma także na celu zapewnienie lojalności ekipom rządzących w trakcie  ich zmian. Sprzedaż urządzeń dla służb cywilnych musi odbywać się zgodnie ze wszelkimi przepisami, zawartymi w ustawie o służbie cywilnej. Służba cywilna w Polsce działa na podstawie przede wszystkim dwóch aktów normatywnych: Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z 2 kwietnia 1997 roku oraz ustawy o służbie cywilnej z dnia 18 grudnia 1998 roku. W skład służby cywilnej wchodzą osoby zatrudnione w administracji rządowej w następujących instytucjach: kancelaria premiera, urzedy ministrów, urzędy przewodniczących komitetów, urzędy centralnych organów administracji rządowej, urzędy wojewódzkie czy Rządowe Centrum Studiów Strategicznych.

Sprzedaż urządzeń dla służb cywilnych – jak wybrać firmę?

Pierwszym i podstawowym kryterium wyboru jest legalność działającej firmy. Sprawdzenie wszystkich dokumentów pozwalających na prowadzenie takiej działalności jest bardzo ważne. Oprócz legalności, ważna jest także bogata oferta. Komputery wojskowe, radary balistyczne, platformy ruchu, monitory przemysłowe czy materiały osobistej to tylko niektóre z produktów, które potrzebne są służbie cywilnej. Bogaty asortyment renomowanych producentów, zapewnia kupno potrzebnych produktów i sprzętów w jednym miejscu. To znacząco skraca czas załatwienia wszystkich formalności.