Seria zabawek Moji Pops to kolekcjonerskie figurki i zestawy akcesoriów adresowane do dzieci powyżej 3. roku życia. Magic Box po ogromny sukcesie, jaki odnieśli bohaterowie z serii Super Zings, proponuje dziewczynkom bajecznie kolorowe zabawki. Ciekawe zestawy i figurki umieszczone w specjalnych, zamkniętych saszetkach podbijają serca swoim urokiem! Domek na drzewie, imprezowy domek, wesołe miasteczko, food track z przekąskami to inspiracja dla dzieci, które lubią odgrywać scenki i chcą animować postaci z nowej serii Moji Pops.

Losowo wybrana saszetka z figurkami w zestawach Moji Pops

Do zestawów zabawek dołączone są różne akcesoria i gadżety przydatne figurkom Moji Pops. To inspiracja do aranżowania spotkania przy herbatce, zorganizowania imprezy, wyjścia na hamburgera i innych kreatywnych zabaw. Ich bohaterami są oczywiście małe figurki. Jakie przygody przeżyją stworki, zależy tylko od dziecięcej wyobraźni. Maluchy ekscytują się niespodzianką, która czeka w szczelnie zamkniętej saszetce. Warto dodać, że są one losowo dołączane do każdego opakowania z zabawkami. Dopóki dziecko nie otworzy saszetki, tajemnica pozostaje nierozwiązana. Każda postać ma ok. 3 cm wysokości i przedstawia inną, oryginalną figurkę z zestawu Moji Pops.

Furgonetka food truck lub imprezowy domek – co wybrać dla dziewczynki?

Jeżeli szukasz prezentu dla dziewczynki zestaw dobrany tematycznie do zainteresowań, sprawi jej mnóstwo radości. Wszystkie akcesoria są zapakowane w jeden, bajecznie kolorowym kartonik, a zamkniętą saszetkę z postaciami Moji Pops ukryto głęboko w środku. Niespodzianka z odkrywania figurek jest więc gwarantowana! Co za emocje!

zabawki kolekcjonerskie dla dzieci

Jaki zestaw wybrać? Co powiesz na samochód z przyczepą, w której każdy może dostać przekąskę, hot doga, pączka lub napić się soku? Zestaw food truck to figurki z różowym samochodem i przyczepą gastronomiczną. Tam, gdzie zatrzyma się Lupita, każdy spragniony lub głodny Moji Pop dostanie coś dobrego. Serwowane są wymyślne posiłki z własnego menu.

Zobacz więcej dostępnych obecnie propozycji, które cieszą się taką samą popularnością, jak furgonetka food truck:

  • Imprezowy domek – dwa warianty do wyboru: party w domku lub impreza na łodzi,
  • Zestaw wakacyjny – słoneczna plaża ze skuterem wodnym i deską surfingową,
  • Domek na drzewie – urocze mieszkanko z windą, obserwatorium astronomicznym i huśtawką na dachu,
  • Wesołe miasteczko z karuzelą w stylu diabelskiego młyna.

Figurki, które zmieniają buźki i wyrażają emocje

Moji Pops to wyjątkowe figurki ze względu na ich unikatową konstrukcję i materiały wykorzystane do produkcji. Dziecko może kształtować ich emocje, zamieniając buźki lub wymienić je z innymi. Zabawki z nowej serii Magic Box służą rozwijaniu wyobraźni i wyrabiają zdolności do empatii u dzieci.

Więcej zestawów zabawek z niesamowitej serii Moji Pops znajdziesz na naszej stronie. Zobacz także inne kolekcje Magic Box dla dziewczynek i chłopców. Figurki do zbierania i kolekcjonowania to ulubione zabawki dzieci, które ukończyły już 3 lata.

Partnerem materiału jest Neduo.