Myśląc o podstawowych i standardowych narzędziach wspierających rozpoznawalność firm, możemy skierować swoją uwagę w stronę ciekawie zaprojektowanych ulotek i broszur bądź artykułów w branżowych magazynach. Ale czy do tej grupy zaliczyć można również ścianki reklamowe? Czytaj dalej i dowiedz się, czym one są, jakie ich rodzaje wyróżniamy oraz w jakim miejscu możemy je zamówić, by cieszyć się z zakupu

Ścianki reklamowe – czym są i jakie rodzaje wyróżniamy?

Mimo że dziś trudno wyobrazić sobie szybko rozwijającą się firmę, która nie inwestowałaby w nowoczesne rozwiązania, wciąż w planie ich działań może znaleźć się wolne miejsce dla narzędzi standardowych, ale równie skutecznych. Do nich zaliczają się ścianki reklamowe, a więc wariacja na temat stojaków reklamowych i sprzętu prezentacyjnego. Ścianki czerpią z funkcjonalności każdego z wymienionych produktów, a zarazem wnoszą nową wartość.

Możemy podzielić je na kilka rodzajów: ścianki Pop-Up, teleskopowe i roll-up. Różnią się od siebie przede wszystkim konstrukcją, rozmiarem i sposobem montażu, jednak każdy z typów pozwala na zaprezentowanie wybranej grafiki i tekstu. Ścianki Pop-Up mogą występować w wersji łukowej, co zwiększa atrakcyjność udostępnianych materiałów. Teleskopowe można z kolei łączyć w zestawy albo zdecydować się na gotowy system. Natomiast ścianki roll-up są sprzedawane w wariantach jednostronnych, dwustronnych, z wymiennymi kasetami.

Wybierając wielofunkcyjną ściankę, na przykład teleskopową czy roll-up, można wykorzystać ją na wiele sposobów. Takim podstawowym zastosowaniem jest organizacja stoiska i punktu wystawowego podczas branżowych wydarzeń. Ale ścianki reklamowe można ustawić też w siedzibie firmy jako tło do wykonywania zdjęć firmowych i relacji publikowanych na firmowym profilu. Mogą one również uzupełniać wystrój pomieszczeń przeznaczonych na wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia czy rozmowy okresowe.

Gdzie warto zamówić wysokiej jakości ścianki reklamowe?

By wybrane rodzaje ścianek reklamowych mogły wzorowo spełniać swoje funkcje zarówno w trakcie branżowych wydarzeń, jak i na co dzień w siedzibie firm, warto zdecydować się na te, na których można będzie polegać. Dobrym pomysłem jest wybór produktów, które zostały wyprodukowane z wysokiej klasy materiałów i z dbałością o detale wykończenia. Jeśli teraz poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł dokonać takiego satysfakcjonującego zakupu, polecamy sklep internetowy topexpo.pl.

Ma on w swojej ofercie duży wybór ścianek teleskopowych, roll-up i Pop-Up, a także oferuje dodatkowe akcesoria zwiększające funkcjonalność ścianek reklamowych. Mowa o torbach, kufrach i łącznikach przyspieszających montaż i transport, a także lampach LED oraz innym oświetleniu pozwalającym na prezentację materiałów w zacienionych miejscach i odzyskanie zainteresowania odbiorców. Zapraszamy do odwiedzin tego sklepu internetowego. Jeśli przy okazji przeglądania katalogu pojawią się pytania, obsługa z przyjemnością na nie odpowie.

Sprawdź także Rodzaje i zastosowanie potykaczy reklamowych.