Z powodu wykonywanych obowiązków i zajęć dodatkowych przez znaczną część dnia ciało znajduje się pozycji siedzącej? Oprócz zadbania o sprawność poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne, spacerowanie i jazdę na rowerze, można również pokusić się o dodanie do aktywności rozluźniającego masażu. Dzięki marce Casada na taki relaks można pozwolić sobie w domu, biurze i samochodzie. Poznaj maty masujące z jej oferty i stwórz z nimi swój wyjątkowy rytuał.

Czym jest mata do masażu pleców i pośladków?

Nieprzyjemne uczucie sztywności w odcinku lędźwiowym i ból przy pochylaniu się. Mimo że można wymienić więcej skutków prowadzenia siedzącego trybu życia, trudno nie zgodzić się z tym, że dwa wymienione są dobrze nam znane lub dotyczą znajomych. Jeśli nie wykryto u nas dolegliwości wymagających pozostania pod opieką specjalisty, ale z powodu niewielkiej ilości ruchu zaczynamy odczuwać pogorszenie samopoczucia, warto wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać odpowiedniej dla swojego stanu zdrowia, wieku i preferencji aktywności oraz sposobów na rozluźnienie spiętych mięśni, na przykład za sprawą mat do masażu. Znaleźć je można w ofercie niemieckiej marki Casada, która dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i najwyższej jakości regularnie poszerza grono zadowolonych klientów.

Czym zatem jest mata do masażu pleców i pośladków? Na pierwszy rzut oka to urządzenie może przypominać nakładkę na krzesło lub fotel samochodowy, jednak oferuje ona znacznie więcej. Jest wyposażona w nefrytowe głowice masujące – które dzięki zintegrowanej funkcji ogrzewania potęgują pozytywne efekty masażu i relaksacji. W zależności od modelu może realizować kilka technik masażu, pracować z różną częstotliwością wibracji, a także działać zgodnie z dodatkowymi programami, na przykład na wyciszenie lub regenerację. Ustawienia można łatwo kontrolować za pomocą dołączonego pilota o prostej budowie.

Co trzeba wiedzieć przed zakupem masażera na fotel?

By zakup masażera na fotel był w pełni satysfakcjonujący, warto przed dokonaniem decyzji poznać dostępne w asortymencie modele oraz porównać ich parametry i funkcjonalności. W ofercie marki Casada dostępne są trzy warianty tych urządzeń, które różnią się konstrukcją i możliwościami zaprojektowanymi dla użytkowników. Znajomość tych podstawowych różnic jest bardzo ważna, ponieważ ułatwia dobranie sprzętu w pełni dostosowanego do potrzeb. Jeśli samodzielne porównywanie poszczególnych modeli wydaje się trudne, warto pamiętać, że do dyspozycji pozostają wykwalifikowani doradcy marki Casada. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią w przystępny sposób ewentualne wątpliwości.

Istnieje też możliwość samodzielnego przetestowania maty masującej przed zakupem. By z niej skorzystać, wystarczy skontaktować się z biurem obsługi marki i umówić się na wizytę w salonie firmowym w Gorzowie Wielkopolskim lub Tarnowie Podgórnym. Na miejscu również czekają wykwalifikowani doradcy Casada, którzy po zakończonej sesji masażu oraz relaksu z udziałem maty z przyjemnością wysłuchają spostrzeżeń i reakcji dotyczących funkcji, jakie ma do zaproponowania konkretny model urządzenia.

Sprawdź także Jaki fotel do masażu warto wybrać?