Firma Haste może pochwalić się ponad trzydziestoletnią historią działalności. Na polskim rynku działa nieprzerwanie od 1979 i od tamtego czasu dostarcza swoim klientom meble ogrodowe najwyższej jakości. Na produkty firmy zdecydowały się już tysiące zadowolonych klientów.

Dlaczego meble marki Haste są wyjątkowe?

Przede wszystkim, warto podkreślić, że są tworzone w Polsce. Nad procesem ich produkcji czuwają najlepsi specjaliści, którzy wkładają w pracę całe swoje serce. Wszystko po to, by każdy mebel wychodzący spod skrzydeł marki charakteryzował się wytrzymałością, jakością i dbałością o najmniejszy szczegół wykończenia.

Warto dodać, że wykorzystywane w procesie produkcji mebli drewno pochodzi ze zrównoważonych europejskich lasów, przez co jego pozyskiwanie nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Drewniane meble Haste mogą przetrwać wiele – nie szkodzą im zmienne warunki atmosferyczne. Do ich pielęgnacji wystarczy szmatka nasączona wodą i płynem do mycia. Drewno nie pęka nawet po długim czasie użytkowania, nie odkształca się i nie ulega przebarwieniom, nawet jeśli stoi w pełnym słońcu.

Podsumowując, garden meble ogrodowe Haste to gwarancja wysokiej jakości i satysfakcji.

Meble ogrodowe Haste – na jakie warto się zdecydować?

Wystarczy zajrzeć na stronę hastegardens.pl, by przekonać się, że wybór mebli jest naprawdę szeroki i zróżnicowany. Niezależnie od tego, czy są wykonane z metalu czy z drewna, łączy je jedno – ponadprzeciętna wytrzymałość i niebanalny design.

Na szczególną uwagę zasługują sofy ogrodowe, które służą do relaksu i błogiego odpoczynku. Ich poszycie wykonane jest z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Ich kompaktowe rozmiary sprawią, że da się je wykorzystać nawet w aranżacji niewielkiego balkonu. Narożniki ogrodowe z kolei to meble, które pomieszczą całkiem sporą liczbę osób i będą nieocenione w przypadku ogrodowych imprez. Są wytrzymałe i przetrwają niejeden sezon. Warto zadbać o to, by sezon zimowy spędziły pod dachem. Odwdzięczą się wtedy pięknym wyglądem przez długie lata. Leżanki ogrodowe często wybierane są do hoteli i obiektów SPA. Są nieocenionym miejscem odpoczynku – na przykład na brzegu basenu. Regulowane oparcie umożliwia zarówno komfortowe czytanie książki, jak i ucięcie sobie relaksującej drzemki. Aby leżanki ogrodowe były jeszcze bardziej wygodne, można dokupić do nich specjalne poduszki.

Podsumowując, każda osoba, która jest na etapie urządzania własnego ogrodu, powinna skorzystać z firmy Haste, która gwarantuje wysoką jakość swoich produktów.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com