Szukasz dobrego dostawcy artykułów GSM do swojego serwisu albo sklepu? Postaw na współpracę z branżowym liderem i dołącz do grona zadowolonych klientów hurtowni GSM Pro-link.eu!

Pro-link.eu – o firmie

Firma Pro-link.eu prowadzi własną hurtownię GSM online, która oferuje dostęp do rozbudowanego asortymentu wielu producentów. Dzisiaj, ze względu na rozbudowaną ofertę, przystępne ceny oraz profesjonalną obsługę klienta, jest ona jednym z liderów w branży.

Hurtownia GSM Pro-link.eu zapewnia swoim klientom możliwość składanie zamówień za pośrednictwem internetu, co znacznie ułatwia dostęp do szerokiej gamy produktów oraz usprawnia proces realizacji zakupu.

Handlowcy hurtowni są zawsze gotowi do pomocy i mogą zaproponować także atrakcyjne rabaty, dzięki którym można kupować dostępne w niej produkty w jeszcze niższych cenach.

Oferta hurtowni Pro-link.eu

Hurtownia GSM Pro-link.eu specjalizuje się w sprzedaży produktów GSM, a także daje swoim klientom dostęp do innego asortymentu zawsze w najkorzystniejszych cenach.

W ofercie hurtowni Pro-link.eu znajdują się:

  • Karty pamięci, pendrive – pamięci w różnych wariantach i pojemnościach, pozwalające na przechowywanie i przenoszenie informacji.
  • Ładowarki GSM, zasilanie – do wyboru ładowarki sieciowe w wielu modelach, ładowarki indukcyjne do ładowania bezprzewodowego, ładowarki samochodowe oraz ładowarki słoneczne – solarne.
  • Kable USB, kable audio – różne rodzaje kabli, w tym kable w oplocie, o różnych końcówkach, długościach.
  • Telefony GSM, smartfony – markowe telefony, w tym telefony dla seniorów, a także smartfony oferujące nowoczesne funkcje.
  • Smartwatch, zegarki, opaski – eleganckie i sportowe zegarki inteligentne – smartwatche, a także dodatkowe opaski do zegarków.
  • Słuchawki, głośniki, urządzenia Bluetooth – w tym bezprzewodowe słuchawki dokanałowe, głośniki bezprzewodowe Bluetooth, głośniki nauszne do komputera i wiele innych.
  • Pokrowce, futerały – elastyczne i chroniące przed uderzeniami, skórzane.
  • Baterie, akumulatory – wymienne baterie do wielu modeli smartfonów, w tym nowość na rynku – baterie kobaltowe. W ofercie także power banki.
  • Uchwyty, stojaki – dedykowane do użytku w samochodzie na rowerze, różne modele, w tym uchwyty magnetyczne.
  • RTV, DVBT, multimedia, drony i inne – telewizory, tunery, piloty, anteny, uchwyty ścienne na telewizor, TV boksy, konsole, drony, odtwarzacze muzyczne, listwy zasilające, hulajnogi elektryczne.

Z dokładną ofertą hurtowni GSM Pro-link.eu można zapoznać się bliżej na jej witrynie i od razu po rejestracji złożyć swoje zamówienie.

Hurtownia GSM – Pro-Link Sp. z o.o.

ul. Szarotek 2, 43-190 Mikołów

NIP: 5492444218, REGON: 36429027200000