Jak sprawić, żeby stoisko targowe cieszyło się większym zainteresowaniem? Postaw na baristę! Wspaniała kawa serwowana podczas spotkań z pewnością przyciągnie wielu gości i pomoże w rozwoju Twojej firmy!

Dlaczego warto zamówić baristę na targi?

Targi to wydarzenia, które mogą pozwoli

Twojej firmie w dotarciu do nowych klientów i kontrahentów. Aby jednak tak się stało, konieczne jest odpowiednie przygotowanie się do tego ważnego eventu.

Atrakcyjnie wyglądające stoisko targowe to jeszcze nie wszystko, by zainteresować odwiedzających. Poza nim warto pomyśleć o ciekawych atrakcjach oraz gratisach dla gości. W tej roli doskonale sprawdzi się pyszna, aromatyczna kawa, która już z daleka będzie zachęcać do odwiedzenia stoiska.

Jednak sam ekspres kawowy to często za mało. Aby wyróżnić swoją firmę, doskonałym wyborem będzie barista na targi – https://mobilni-barmani.pl/barista-na-targi/ który będzie przygotowywał wyjątkowe kawowe kreacje na miejscu. Dzięki temu na Twoim stoisku z pewnością pojawi się wielu nowych odwiedzających.

Barista na targi – zakres usług

Usługa jak barista na targi jest obecnie oferowana przez wiele firm, które specjalizują się w świadczeniu obsługi eventów. Co dokładnie obejmuje obsługa baristy podczas targów?

W ramach obsługi znajdują się między innymi:

  • dostarczenie i rozstawienie lady, przy której barista będzie przygotowywał kawę

  • wypożyczenie ekspresu kawowego – profesjonalnego urządzenia remontowanej marki

  • dostarczenie niezbędnych materiałów, między innymi kaw, dodatków, filiżanek niezbędnych do serwowania kawy

  • usługa polegająca na przygotowywaniu kawy na życzenie gości, do dyspozycji są różne rodzaje kaw, które mogą być też uzupełniane o wyśmienite dodatki

  • pokazy – efektowne przygotowywanie kawy przez doświadczonego baristę

Wobec tego barista na targi to usługa kompleksowa, która obejmuje wszystko, co niezbędne, aby podczas targów zaserwować gościom wspaniałą kawę w różnych wydaniach – zarówno mocne i intensywne espresso, jak i słodkie i piankowe cappuccino.

Gdzie zamówić baristę na targi?

Aktualnie barista na targi to usługa bardzo popularna i często wybierana, dlatego też jest ona często wybierana. Warto więc wcześniej zapoznać się z różnymi ofertami firm oferujących taką obsługę, żeby wybrać taką, która będzie na najwyższym poziomie, a dzięki temu zagwarantuje najlepsze rezultaty.

Warto wtedy zwrócić uwagę na szczegóły dotyczące obsługi, między innymi rodzaje parzonych kaw czy też czas obsługi. Wszystkie kwestie związane z obsługą baristy na targach powinny być uregulowane w umowie zawartej z firmą.