Wszelkiego rodzaju systemy wystawiennicze odgrywają znacznie większą rolę w sprzedaży, nić mogłoby się wydawać. Kiedy klient wchodzi do sklepu, najczęściej wie, jaki jest cel jego wizyty. Rolą przedsiębiorcy natomiast jest zachęcić go do zakupu produktu, o którym wcześniej nie słyszał, bądź nie widzi potrzeby nabycia go. A nie da się ukryć, że wszyscy jesteśmy w dużej mierze wzrokowcami. Atrakcyjna prezentacja przykuwa uwagę, intryguje, a w efekcie – nakłania do zakupu. Właśnie dlatego warto stawiać na witryny szklane o niebanalnym, nieco oszczędnym i minimalistycznym designie.

Witryny szklane znajdziesz na: https://topexpo.pl/witryny-szklane-c-55_48.html

Wbrew temu, co można myśleć, witryny, półki i inne systemy wystawowe nie powinny być szczególnie bogato zdobione. Powód jest dość prosty – nie mogą one odwracać uwagi od tego, co ma się na nich znajdować. Właśnie dlatego najlepiej działają tutaj rozwiązania przeszklone. Jeśli prezentujemy na nich swój asortyment, to momentalnie przykuje on uwagę potencjalnego nabywcy. Witryny szklane mają być niezauważone – ich zadaniem jest podkreślić atuty produktu.

Szkło nie dość, że przepuszcza światło, dzięki czemu nawet przedmioty znajdujące się na najwyższej półce znajdą się w polu widzenia klienta, to jeszcze je rozszczepia. Można więc wykorzystać to na swoją korzyść. Wystarczą paski lodowe lub odpowiednio ustawione lampy, aby nadać witrynom – i oczywiście znajdujących się na półkach obiektom – niezwykłego charakteru.

Witryny szklane dostosowane do Twoich potrzeb

Przestrzeń wystawowa bywa mocno ograniczona. Kiedy szukamy odpowiednich regałów, witryn i innych systemów wystawienniczych, często musimy główkować – jak wykorzystać do maksimum dostępne miejsce? Sprawa nie jest prosta, warto więc zaopatrywać się w takie rozwiązania u specjalistów znających potrzeby przedsiębiorców. W Topexpo systemy prezentacji wizualnej dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać rozwiązanie dostosowane do naszych potrzeb. Dotyczy to również sposobu otwierania – witryny szklane można nabyć w wersji otwieranej frontalnie lub z drzwiczkami bocznymi.

Dzięki tak szerokiemu asortymentowi oraz najróżniejszych projektom systemów prezentacji wizualnej ograniczona przestrzeń nie będzie najmniejszym problemem. Wystarczy jedynie pomierzyć i zdecydować się na opcję skrojoną na miarę naszych oczekiwań.

Witryny szklane – nie tylko do użytku handlowego

Uniwersalny charakter przeszklonych witryn powoduje, że świetnie wpisują się one również w wystrój pomieszczeń o innym przeznaczeniu. Doskonale prezentują się w firmowych salach konferencyjnych, biurach czy przestrzeniach typu open space. Wówczas wykorzystać je można do prezentacji certyfikatów zatrudnionych specjalistów, zgromadzonych w toku ostatnich lat wyróżnień czy dyplomów – a nawet trofeów zdobytych podczas mistrzostw w piłkarzyki, które często organizuje się w siedzibach firm, aby odprężyć i zjednoczyć pracowników. Takie humorystyczny puchar z pewnością ułatwi nowym pracownikom zaaklimatyzowanie się w strukturze przedsiębiorstwa.

Widać więc, że witryny szklane to atrakcyjne rozwiązania o bardzo szerokim wykorzystaniu. Doskonale odnajdą się wszędzie tam, gdzie wymagana jest prezentacja najróżniejszych przedmiotów – produkty, trofea, dyplomy, wyróżnienia czy prototypy demonstrowane na targach i eventach branżowych. Wszędzie tam asortyment sklepu Topexpo zda egzamin celująco.

Sprawdź także: https://openzone.pl/w-jakim-miejscu-warto-postawic-stojak-obrotowy-na-ulotki/