Wykończony widocznym logo termos reklamowy to doskonały podarunek dla klientów, kontrahentów czy dla pracowników firmy. Jakie rodzaje termosów oferują ich producenci? Z jakimi kosztami ich zamówienia trzeba się liczyć? Gdzie można je kupić?

Termosy reklamowe – kiedy warto je zamówić?

Szeroka gama gadżetów reklamowych do wyboru powoduje, że firmy mogą dobrać je specjalnie do swoich potrzeb, między innymi profilu działalności czy okoliczności, podczas których mają być one rozdawane.

Wśród wielu dostępnych gadżetów znajdują się także termosy reklamowe, które oferowane są w wielu wariantach do wyboru.

Termosy reklamowe doskonale sprawdzają się jako podarunek w okresie jesieni i zimy, ponieważ pozwalają wtedy na przechowywanie ciepłych napojów. Właśnie dlatego są one częstym podarunkiem w tym czasie. Mają przy tym uniwersalne zastosowanie i świetnie nadają się dla firm działających w różnych branżach.

Rodzaje termosów reklamowych

Termosy reklamowe, które mogą być uzupełnione o logo firmy, są oferowane w różnych warrantach do wyboru. Wśród nich dostępne są między innymi:

  • Termosy uniwersalne – standardowe termosy, najczęściej pojemności około 1 litra, które sprawdzają się do użytku w pracy, na uczelni, podczas wyjazdów.

  • Kubki termiczne – są mniejsze od standardowych termosów, najczęściej wyposażone w praktyczny uchwyt, doskonałe do użytku na co dzień dla osób, które chcą mieć stale przy sobie coś ciepłego do wypicia.

  • Pojemniki termiczne – przeznaczone do przechowywania w nich pożywienia, doskonałe dla osób, które noszą ze sobą obiad do pracy i chcą, aby był zawsze ciepły.

  • Termosy sportowe, turystyczne – dostępne są w różnych pojemnościach do wyboru, często mają także praktyczne zawieszki, nakrętki w formie kubków.

Ile kosztują termosy reklamowe z logo firmy?

Koszty związane z wykonaniem termosów reklamowych są zróżnicowane i zależne od wielu czynników, między innymi od rodzaju wybranego termosu oraz sposobu jego personalizacji.

Najczęściej za termosy uniwersalne trzeba zapłacić od około 15 do 40 złotych za sztukę, natomiast termosy sportowe wyższej klasy mogą kosztować nawet około 70 złotych za sztukę.

Termosy z logo – gdzie je zamówić?

Aby zamówić termosy reklamowe, najlepiej zdecydować się na pomoc firmy, która specjalizuje się w ich realizacji. Obecnie jest to możliwe głównie w firmach zajmujących się przygotowywaniem gadżetów reklamowych na zamówienie dla swoich klientów.

Termosy z logo są także dostępne w sklepach internetowych agencji wykonujących gadżety reklamowe. To pozwala na łatwe złożenie zamówienia bez konieczności udawania się osobiście do firmy. Należy wtedy przekazać projekt graficzny, który ma być umieszczony na termosie.