Zabieg sonotermolipolizy to technologiczna rewolucja i nowość pośród zabiegów na ciało. Jednoczesne trójtorowe działanie wykorzystujące trzy technologie zintegrowane w jednej terapii daje najsilniejsze połączenie zabiegowe i możliwość osiągnięcia zgrabnej sylwetki. To niepodważalnie najskuteczniejszy zabieg do walki z cellulitem, niejędrną wiotką skórą na ciele i nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. 

Atak dla jędrnej skóry

Sonotermolipoliza jest połączeniem trzech sprawdzonych i przebadanych klinicznie technologii – fali radiowej, vacuum oraz ultradźwięków. Te trzy technologie działają jednocześnie na trzech poziomach: ultradźwięki redukują tkankę tłuszczową, fala radiowa silnie poprawia jędrność skóry a vacuum wygładza naskórek. Wymienione technologie wykorzystywane są w kosmetologii i medycynie estetycznej już od dawna, ale dopiero połączenie ich działania w urządzeniu medycznym Coaxmed One daje spektakularne efekty.

Urządzenie jest dostępne od grudnia 2020 r., ale już zdobyło szerokie uznanie w Europie, pomagając zadbać tysiącom kobiet o piękną sylwetkę! Dlatego też to kolejna aparatura włoskiego lidera kosmetologii hi-tech Biotec Italia, która pojawiła się w Klinice Piękna A. Bujnowska. Właścicielkę kliniki, kosmetolog Agnieszkę Bujnowską oraz współwłaścicielkę Annę Bujnowską zapytaliśmy o to jak wykorzystują i komu polecają sonotermolipolizę w swojej klinice.

Brazyliskie pośladki

– Ostatni rok sprawił, że prowadzimy jeszcze bardziej siedzący tryb życia, gdyż praca zdalna, na którą przeszło wiele z nas pozbawia nas nawet niewielkich dawek ruchu. Taki zastygły, statyczny styl życia wpływa niestety niekorzystnie na kształt naszych pośladków. Stają się one płaskie i tracą jędrność, a na skórze pojawia się cellulit – mówi Agnieszka Bujnowska, kosmetolog i właścicielka Kliniki Piękna A. Bujnowska.  – Moim klientkom, które przychodzą do kliniki właśnie z takim problemem polecam zabieg Triattack, wykorzystujący właśnie technologię sonotermolipolizy w urządzeniu Coaxmed One. Triattack pobudza produkcję kolagenu i elastyny w skórze, dzięki czemu nabiera ona jędrności, a cellulit znika. Seria zabiegowa przynosi oczekiwane rezultaty – uwypukloną i podniesioną pupę oraz gładką skórę. Według ankiety przeprowadzonej przez Klinikę Piękna A. Bujnowska aż 97% kobiet zauważa efekty już po pierwszym zabiegu, a 3% kobiet widzi róznicę po 2-3 zabiegu – dodaje. Już teraz warto skorzystać z tego zabiegu, aby latem zaprezentować kształtną sylwetkę!

Nogi bez cellulitu

– Powodem powstawania cellulitu są przede wszystkim zaburzenia mikrokrążenia – toksyny nie są odprowadzane w sposób efektywny i gromadzą się w tkance tłuszczowej. Za powstanie cellulitu odpowiadają również estrogeny, czyli żeńskie hormony płciowe i dlatego to właśnie my kobiety zmagamy się z tym problemem – tłumaczy Anna Bujnowska. – Triattack to niepodważalnie najsilniejszy zabieg w walce z tzw. pomarańczową skórką, z jakim się spotkałam. Terapia zabiegowa w silny sposób poprawia naturalne funkcje układu limfatycznego oraz redukuje szkodliwe produkty przemiany materii. Skóra po serii zabiegowej jest gładka, przyjemna w dotyku, a niechciany problem cellulitu całkowicie znika – dodaje.

Jędrny brzuch

– Wiotka skóra na brzuchu jest problemem pojawiającym się nie tylko po znacznej utracie wagi, ale również po ciąży czy wtedy, kiedy zachodzi naturalny proces starzenia się skóry. Triattack pobudza tworzenie się włókien kolagenowych i elastyny, które odpowiedzialne są za jędrność skóry. Technologia nieinwazyjnie i bezboleśnie modeluje sylwetkę zapewniając wyszczuplenie i gładkość skóry. Takie efekty są nieosiągalne nawet za pomocą najlepszych kremów czy ćwiczeń (choć wysiłek fizyczny jest jak najbardziej wskazany). Tylko dzięki połączeniu trzech silnych technologii możemy osiągnąć maksymalne ujędrnienie i wygładzenie skóry – opowiada Agnieszka Bujnowska.

Długotrwały efekt

– Ogromną zaletą sonotermolipolizy jest jej długotrwały efekt – podkreśla A. Bujnowska. – W klinice staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientek, w związku z tym przeprowadziliśmy wśród nich ankietę, z której wynika, że aż 74% z nich preferuje zabiegi właśnie o długotrwałym efekcie. Triattack jest naszą odpowiedzią na te potrzeby. Wykonując serię zabiegową skóra zaczyna produkować bardzo dużo kolagenu i elastyny, dzięki czemu staje się sprężysta i jędrna. Nagromadzenie takiej ilości komórek naprawczych sprawia, że efektem cieszymy się cały rok bez zabiegów podtrzymujących – dodaje.