Męskie bluzy z kapturem typu oversize wracają do świata mody. Stały się bardzo popularne już kilka lat temu i nic nie wskazuje na to, by ten stan rzeczy niebawem miał się zmienić. Co wyróżnia dobrą bluzę typu oversize? Do jakiej stylizacji będzie pasować męska bluza z kapturem?

Dodatki czy nie dodatki?

Męskie bluzy z kapturem oversize są świetnym rodzajem odzieży na niemal wszystkie okazje, z wyjątkiem aktywności na świeżym powietrzu, takich jak wędkowanie. Jednocześnie, stanowią one bardzo wygodną alternatywę w przypadku, gdy chcesz ubrać się swobodnie. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów, aby wyglądać świetnie. W przypadku dużych bluz z kapturem na pierwszy plan wysuwa się design, a nie objętość.

Czym uzupełnić taką kreację? Używaj bluz z kapturem jako dodatku do ulubionych spodni, szortów, a nawet jeansów. Unikaj wąskich bluz z kapturem, ponieważ sprawią, że będziesz wyglądać zbyt szczupło, a tego nie chcesz. Wybierz na przykład bluzę z kapturem slim. Dopełnieniem stylizacji będzie czapka w tym samym kolorze.

Sprawdź kilka różnych bluz z kapturem oversize, które możesz kupić. Bądź najfajniejszym facetem w okolicy!

męska bluza

Niektórzy uważają, że męskie bluzy oversize muszą być bardzo luźne. Bez wątpienia to jeden z fundamentów, który stoi za ich sukcesem. Aby mieć szczupłą, ale wygodną, wyglądającą na oversize bluzę, zdecyduj się na taką z podszytym kapturem.

Bluza męska z nadrukiem

Unikaj bluz z kapturem oversize z małymi kieszeniami. Nie zapewnią one wystarczająco dużo miejsca na Twoje ręce i towarzyszące im przedmioty. Wybieraj męskie bluzy oversize z kapturem i z dużą ilością miejsca w kieszeniach. Na przykład, wybierz bluzy z kieszeniami, które są tak duże, jak całe Twoje dłonie. Dzięki temu będziesz mieć wygodną bluzę z kapturem bez konieczności korzystania z kieszeni po obu stronach. Wybierz męską bluzę z kapturem oversize, która ma miejsce na długopisy, książkę i smartfon.

Proste, ale stylowe

Oversizowe bluzy z kapturem są wygodne, ale mają też niezaprzeczalny walor estetyczny. Możesz łączyć różne wzory i materiały w tej samej męskiej bluzie z kapturem oversize. Aby uzyskać to, co najlepsze, wybieraj oversize’owe bluzy męskie z kapturem, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Odpowiednia bluza oversize z kapturem zapewni Ci ciepło, a jednocześnie będzie na Tobie świetnie wyglądać. Jest to obowiązkowy element garderoby w tym sezonie zimowym.

Najciekawsze warianty bluz oversize

Jeśli nie masz pomysłu na długie bluzy męskie z kapturem, zawsze możesz zastanowić się nad bluzą męską z kapturem z nadrukiem. To rozwiązanie, które pozwoli nieco wyróżnić się z tłumu i sprawi, że nasza odzież będzie unikatowa, w pewnym sensie niepowtarzalna.

Dla osób, które cenią sobie własną wizję mody i chcą stworzyć projekt, który będzie ich wyrażać, jest to świetny pomysł, który na pewno warto rozważyć. Przed wybraniem odpowiedniego projektu, upewnijmy się tylko, że nadruk został przygotowany w technologii, która zapewni odpowiednią wytrzymałość i — na przykład — zbyt szybko się nie spierze.

O czym pamiętać wybierając ciepłą bluzę na chłodniejsze dni? Dowiesz się tego czytając tekst w portalu trojmiasto.pl.