O zajęciach z native’ami mówi się współcześnie wiele, a lekcje prowadzone przez osoby, dla których język angielski to język ojczysty, stały się rekordowo rozchwytywane. Konwersacje z native speakerem, pod okiem doświadczonego dydaktyka, mogą dostarczyć uczestnikom zajęć nadzwyczajne korzyści. Oto najpopularniejsze korzyści kursu języka angielskiego z nativem.

Nauka angielskiego z native speakerem to kontakt z realnym angielskim

Im bardziej autentyczny jest język, z jakim masz kontakt, tym błyskawiczniej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego. Zajęcia z nativem to rodzaj edukacji, w której prowokujesz prawdziwą sytuację rozmowy i możesz ciągle naprawiać błędy.

 

Nauka angielskiego z native speakerem to precyzyjna wymowa

Dzisiaj ciężko stwierdzić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już orientacyjnie paręset. Jak oszałamia Cię akcent Amerykanów, znajdź native’a z USA. Kiedy Twoim aspiracją jest nabycie brytyjskiego akcentu, zwróć uwagę na native’ów  urodzonych na Wyspach Brytyjskich.

 

Z native speakerem podejmujesz ambitne wyzwania

Jeśli kurs prowadzi polski lektor, chęć zwracania się do niego w języku polskim jest duża. Nauka angielskiego z native speakerem jest wyzwaniem i bodźcem, które błyskawicznie  poprawią Twój angielski. Dobry native wie, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

 

Z nativem osiągasz pewność siebie

Ucząc się języka angielskiego przez zajęcia z native speakerem (np. podczas kursu angielskiego online w TalkBack – https://talkback.pl) systematycznie szlifujesz swój język. Prowadząc rozmowę z native speakerem ćwiczysz swoje umiejętności podczas normalnej rozmowy.

 

Native speaker poszerza Twoje horyzonty

Konwersacje  o Twoich pasjach i zainteresowaniach mogą być zdecydowanie prostszą, dodatkowo bardziej fascynującą drogą do nauki angielskiego. Dodatkowo nauka języka angielskiego okazuje się nieporównanie łatwiejsza, kiedy okazuje się, że Twój lektor jest ciekawym człowiekiem, z którym masz parę wspólnych zainteresowań.