Logowane gadżety to coraz chętniej stosowane przez przedsiębiorców nośniki reklamy. Dlaczego tak je lubimy i czy naprawdę są skuteczne? Jakie akcesoria wybrać dla naszej firmy, by gadżety z nazwą naszej działalności były skuteczną promocją, a nie zbędnym bublem, odłożonym w kąt zaraz po otrzymaniu?

Dlaczego lubimy gadżety z logo?

Ponieważ uwielbiamy prezenty. Bez względu na nasz wiek, płeć i zainteresowania lubimy dostawać upominki. Gest ten ma w sobie mnóstwo serdeczności, skraca dystans pomiędzy dwoma stronami i wnosi pierwiastek rodzinnych i ciepłych relacji. Wręczanie prezentów jest powszechnie dobrze odbierane, pod warunkiem, że są one odpowiednie do rangi wydarzenia, okazji oraz łączących nas relacji. W środowisku biznesowym musimy zatem zawsze uważać na to, by nasz prezent był na właściwym dla danych relacji poziomie. Należy znaleźć złoty środek pomiędzy czymś zbyt trywialnym, a prezentem zbyt wyszukanym. Tanie i kiepskiej jakości gadżety musimy pominąć ze względu na ich znikome działanie reklamowe. Wyobraź sobie, że dostajesz bibelocik, który psuje się już drugiego dnia. Albo nie zapamiętasz w ogóle nazwy firmy, albo zapamiętasz, ale źle ją kojarząc. Prezenty zbyt bogate mogą być z kolei niestosowne, wzbudzać kontrowersje oraz poczucie, że ktoś ma się nam zrewanżować. Zasada numer jeden to zatem dopasowanie prezentu do sytuacji.

Kiedy wręczać prezenty z naszym logo?

Zasada numer dwa to wybór odpowiedniej okazji, która usprawiedliwiałaby wręczanie giftów. Drobne, logowane akcesoria możemy wręczać przez cały rok naszym pracownikom lub klientom jako dodatek do większych zakupów. Bardziej rozbudowane prezenty np. w formie zestawów to dobry pomysł na prezent świąteczny lub jubileuszowy. Taki rodzaj upominków biznesowych jest odpowiedni praktycznie na każdym szczeblu, a szczególnie mile widziane są prezenty świąteczne dla własnej załogi oraz cenionych kontrahentów. Jeśli postawimy na dobrej jakości gadżety, jak te oferowane przez Nana.com.pl nasz prezent zadziała jako skuteczny nośnik reklamy, jednocześnie sprawiając dużo radości obdarowanej osobie. Wysoka jakość akcesoriów gwarantuje nam to, że obdarowana przez nas osoba będzie mogła ich długo używać, a to z kolei przekłada się na czas, w jakim działać będzie nasza reklama.

Co wybrać?

Bardzo często wybieramy logowane produkty jako część wyposażenia naszej firmy i bardzo słusznie. Wyposażenie naszego biura, firmowe samochody, akcesoria używane przez przedstawicieli czy konsultantów mogą stanowić doskonałą formę reklamy. Tworzenie spójnego wizerunku firmy, zarówno w kwestii naszej siedziby, jak i wyglądu naszej załogi ułatwia klientowi zapamiętanie nas, a pracownikom pomaga szybciej identyfikować się z miejscem pracy. Zastanawiasz się nad wyborem właściwego produktu? Genialnym pomysłem są butelki z filtrem z logo firmy. Ten rodzaj butelki przyda się każdemu, zarówno osobom aktywnym fizycznie, jak i tym, które chcą zabrać ze sobą wodę do pracy. Butelki z filtrem z logo z Nana.com.pl mogą być ozdobione Twoim logo lub grafiką, dzięki czemu połączysz ciekawy i miły prezent z przydatnym każdemu przedmiotem.