Planujesz zakup domu? Szukasz nieszablonowych rozwiązań, które pozwolą cieszyć się komfortem mieszkania, prywatnością oraz rozwiązaniami, które zapewnią bezpieczeństwo energetyczne? Sprawdź, czym na tle konkurencji wyróżniają się domy jednorodzinne na osiedlu Ekosfera w Gdańsku! Zaskocz się pozytywnie i ciesz dogodnością lokalizacji dużego miasta, jednocześnie otaczając się zielenią, zapewniając sobie dostęp do licznych udogodnień.

Jedyne takie miejsce w Gdańsku — unikalna przestrzeń dla ceniących sobie nowoczesność i prywatność

Ulica Sulęczyńska w Gdańsku jest wyjątkowa. To właśnie tutaj powstało osiedle domów jednorodzinnych Ekosfera, wyróżniające się na tle konkurencji. Dogodna lokalizacja, bliskość miejsc użyteczności publicznej, łatwy dojazd do każdej dzielnicy to jedne z licznych atutów tego miejsca. Każda z nieruchomości zapewnia wyjątkowy komfort mieszkania nawet dla 5-osobowej rodziny.

Tutaj, gdzie marzenie o własnym domu z ogrodem staje się rzeczywistością

Oferta osiedla skierowana jest do osób szukających samodzielnego domu, z przestronnym ogrodem. Wyjątkowość Ekosfery podkreśla:

  • estetyka wizualna osiedla i ciekawie zaprojektowana bryła domów;
  • przemyślany rozkład pomieszczeń, zapewniający funkcjonalność i praktyczność rozwiązań aranżacji wnętrz;
  • zaawansowana technologia, zmniejszająca koszty mieszkania, podnoszące standard i komfort życia;
  • dostęp do szybkiego Internetu światłowodowego, co jest wyjątkowo korzystne dla osób pracujących zdalnie;
  • ogrzewanie podłogowe w standardzie.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje wyposażenie w rekuperację, pompę ciepła i panele fotowoltaiczne, dzięki czemu każda rodzina ma zapewnione bezpieczeństwo energetyczne i stały dostęp do ogrzewania. Łącząc to z wykonaniem budynków materiałami izolacyjnymi, uzyskuje się energooszczędne, nowocześnie ogrzewane i wentylowane domy. Warto skontaktować się z biurem sprzedaży MR Projekt w Gdyni, które chętnie odpowie na każde pytanie.

Wyjątkowe osiedle i wyjątkowa lokalizacja

Domy na sprzedaż powstałe na osiedlu Ekosfera są 4-pokojowe, a zbliżona do 3-pokojowych mieszkań korzystna cena, jedynie podkreśla wyjątkowość nieruchomości. Pobliski las, jezioro i staw to miejsca rekreacji całej rodziny, a Obwodnica Trójmiasta zapewnia bezproblemowy dojazd do pracy.