Nowy periodyk marki KOŁO to opowieść o wymarzonej łazience. Każdy z nas oczekuje od niej czegoś innego. Jedni spodziewają się funkcjonalności, drudzy – estetyki i nowoczesnego designu. Wszystkich łączy jedno. Pragnienie, aby łazienka była strefą codziennego relaksu i wypoczynku.

Domowa łazienka to dziś nie tylko przestrzeń zaspokajania naszych potrzeb związanych z utrzymaniem higieny osobistej. Traktujemy ją także jako prywatną oazę spokoju. Miejsce, w którym możemy zregenerować siły po ciężkim dniu. Wszyscy szukamy sposobu na estetyczną i funkcjonalną łazienkę. Taką, która przetrwa próbę czasu i za kilka, a nawet kilkanaście lat, wciąż będzie dobrze służyć. Od czego powinniśmy zacząć jej planowanie, by spełniała swoje funkcje? Z odpowiedziami na te i inne pytania przychodzi periodyk KOŁO.

KOŁO wie najlepiej!

Doświadczenia marki KOŁO w łączeniu atrakcyjnej formy oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych pozwoliły stworzyć kompleksową ofertę dla każdej łazienki, niezależnie od jej wielkości i charakteru. Uwzględniając specyficzne oczekiwania i potrzeby konsumentów, marka KOŁO przygotowała unikatową propozycję. To elektroniczny magazyn pełen inspirujących projektów firmy. Przedstawione w nim aranżacje udowadniają, że niezależnie od metrażu czy preferencji domowników, łazienka może być dopasowana do potrzeb każdego użytkownika, z dbałością o najmniejszy detal. Surowa i minimalistyczna, zgodna z najnowszymi trendami, a może pełna ponadczasowego wzornictwa i komfortowa? Różnorodność zaprezentowanych stylów udowadnia, że jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Oprócz gotowych produktów i pomysłów na aranżacje, magazyn dostarcza także praktycznych wskazówek, które pomogą urządzić wygodną łazienkę na lata. Jak optymalnie zaplanować przestrzeń? Czym się kierować wybierając wyposażenie?

Jakie są najczęstsze dylematy kupującego?

– Planowanie łazienki powinniśmy zacząć od przemyślenia, kto będzie z niej korzystał i dokładnie przeanalizować nasze oczekiwania, preferencje oraz możliwości przestrzenne. Jeśli mamy w domu kilka łazienek, w jednej możemy umieścić wannę, a w drugiej prysznic. Jeśli dysponujemy tylko jedną łazienką i absolutnie nie da się tam pomieścić wanny i natrysku, warto zastanowić się nad wanną i parawanem. Koniecznie musimy wziąć pod uwagę miejsce do przechowywania kosmetyków, środków czystości, ręczników itp.. Naprawdę warto wykorzystać każdy centymetr. Podsumowując, projekt zawsze zaczynamy od dokładnego określenia funkcji. Dopiero kiedy mamy zaplanowany optymalny układ wnętrza, możemy przejść do estetyki. – opowiada na łamach periodyku Ida Mikołajska, architektka, współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio.

KOŁO jest marką promującą nowoczesny design, wyznaczającą funkcjonalne standardy oraz skutecznie przewidującą potrzeby swoich odbiorców. Od ponad 50 lat odpowiada na zróżnicowane oczekiwania łazienkowe Polaków. Dzięki współpracy z cenionymi projektantami oraz specjalistami w dziedzinie ceramiki łazienkowej KOŁO tworzy produkty atrakcyjne wizualnie, niezawodne, a także gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania. – Wykończenie łazienki z reguły wymaga wiele wysiłku oraz wkładu finansowego, dlatego warto wybierać sprawdzone materiały wysokiej jakości, które będą nam służyć latami. Trwałość i bezawaryjność to bardzo ważny aspekt zwłaszcza przy elementach zamontowanych podtynkowo. O estetykę bym się nie martwiła, ponieważ zwykle idzie ona w parze z jakością – komentuje Agnieszka Musiał, architekt wnętrz, właścicielka pracowni MUSIAŁ STUDIO.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.kolo.com.pl i salonów ekspozycyjnych KOLO/Geberit. Znaleźć tam można wszystkie produkty do dowolnego rodzaju wnętrz: małych i dużych, dla osób starszych i z niepełnosprawnościami, dla singla i dla rodziny. Ekspercka wiedza i pomoc w niełatwym procesie urządzania łazienki jest KOŁO Ciebie!