Czy tworzenie legendarnych kompozycji zapachowych zarezerwowane jest wyłącznie dla światowej sławy domów mody, takich jak Chanel, Dior, Giorgio Armani czy Yves Saint Laurent? Niekoniecznie! Przekonują o tym Galeria Bronowice i koncept Mo61 Perfume Lab, oferując jedyne w swoim rodzaju perfumiarskie warsztaty online. Uczestnicy „Laboratorium zapachu” będą mieli okazję do rozmowy z profesjonalistami i stworzenia z ich pomocą fiolki niepowtarzalnych perfum dla siebie lub kogoś bliskiego.

 – Nie od dziś wiadomo, że przyjemna woń potrafi moderować nasz nastrój, koić nerwy czy poprawiać koncentrację. Dlatego też w tym trudnym dla wszystkich okresie postanowiliśmy zadbać o samopoczucie naszych klientów w niesztampowy sposób. Wraz z Mo61 Perfume Lab zapraszamy do wirtualnego świata aromatów oraz stworzenia wspólnie z ekspertami wyjątkowych i szytych na miarę indywidualnych upodobań zapachów – mówi Aleksandra Mańka, Dyrektorka Galerii Bronowice.

Warsztaty z Mo61 Perfume Lab

W trakcie spotkania online perfumiarz, rozmawiając z uczestnikiem, wybierze odpowiednie i dopasowane dla jego oczekiwań nuty zapachowe, a następnie połączy je w jedną całość. Pod koniec zajęć rozmówca zostanie poproszony o wskazanie adresu do wysłania gotowej kompozycji. Koszty produkcji oraz dystrybucji w całości pokryje Galeria Bronowice.

– Zapach to najważniejsza część naszego życia, to nasza pamięć, nasze uczucia i nasze potrzeby. Zapach definiuje każdego z nas. Zapach to nasz podpis. Przez lata, pracując z naszymi klientami przy dobieraniu zapachów, nauczyliśmy się odgadywać ich potrzeby. Dlatego w tej chwili jesteśmy w stanie w krótkiej rozmowie, w pierwszym spojrzeniu wybrać odpowiednie nuty dla uczestników warsztatu – mówi Michał Jeger z Mo61 Perfume Lab.

Marka Mo61 Perfume Lab powstała w 2014 roku w Warszawie. Jest pierwszym konceptem w kraju zajmującym się personalizacją zapachów. Aktualnie posiada 5 lokalizacji w Polsce – w stolicy, w Gdańsku i Krakowie.

Najbliższe „Laboratoria zapachu” odbędą się 9 kwietnia o 17:00 i 19:00 oraz 10 kwietnia o 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00. Kolejne 16 kwietnia o 17:00 i 19:00  i 17 kwietnia o 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00.

Obowiązują wcześniejsze zapisy. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: galeriabronowice.pl. Warsztaty będą prowadzone za pośrednictwem platformy Zoom. Każdy uczestnik otrzyma zaproszenie na swój adres mailowy. Organizatorem wydarzenia jest Galeria Bronowice.