Total Oldschool Party. Lista FB free | Hydrozagadka
Menu

Total Oldschool Party. Lista FB free

// Bilety: 10 zł 

Rock’n’roll, disco, pop, funk, old rock hits, new wave, itd., czyli najlepsza selekcja starych hitów zaprezentowana przez mister Bigosa z wdziękiem karabinu maszynowego.

Podstawowa i wszechogarniajaca forma szalonej imprezy w starym stylu. Można spodziewać się wszystkiego co najlepsze w muzyce różnorakiej od lat 50-tych do 90-tych (+ z rzadka coś bardziej współczesnego, o ile nawiązuje do klimatów oldschool). DJ Bigos dostosowuje swoje sety do wymagań publiczności i zawsze jest w nich mnóstwo niezapomnianych przebojów – od rock’n’rolla poprzez big beat i rhythm’n’blues, disco, funk, latino, ska aż do new wave i new romantic. Nie brakuje też oczywiście legendarnych hitów rockowych. Czasem jest ostrzej, a czasem bardziej soft, ale zawsze do tańca, z wyczuciem chwili i z poczuciem humoru. Nieskrępowana i beztroska zabawa przy wiekopomnych hitach, które wszyscy dobrze znamy już od czasów szkolnych dyskotek i których nigdy nie mamy dość.

klub jest otwarty o 20:00
start imprezy: 21:30

lista fb „wezmę udział” free do 23:30
po 23:30 niezapisani 10 zł
listę zamykamy o 20:00 w dniu imprezy

zapisz się na darmową listę: https://www.facebook.com/events/1074245736302671/
__
Podobnie jak w zeszłym tygodniu nowe wytyczne wymuszają na nas pewne ograniczenia, działamy więc w trochę zmienionej formule zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi. Przestrzeń klubowa została przearanżowana tak by zachować zalecaną bezpieczną odległość między miejscami siedzącymi. Prosimy o stosowanie się do nowych zasad i obyśmy mogli już niedługo cieszyć się imprezami na normalnych, starych zasadach.

Rezerwacja stolików:
hydrozagadka.bar@gmail.com lub piszcie wiadomości prywatne na fanpage’u