Deus Mortem + Bloodthirst + Impure Declaration | Hydrozagadka
Menu

Deus Mortem + Bloodthirst + Impure Declaration

// Bilety: TBA
Kup bilety

Nie ochłonąwszy jeszcze dobrze po miażdżącym koncercie Deus Mortem w ramach Black Plague; niesiemy Wam radosną nowinę – Deus Mortem, Bloodthirst oraz Impure Declaration już tej jesieni pojawią się w sześciu miastach w ramach trasy „RAVENS OF DISPERSION OVER POLAND”; a wszystko to pod banderą Black Silesia Productions.

29.10 Poznań, U Bazyla
30.10 Gdańsk, Drizzly Grizzly
31.10 Warszawa, Hydrozagadka
06.11 Dąbrowa Górnicza, Rock Out
07.10 Wrocław, Liverpool
08.10 Łódź, Magnetofon

Deus Mortem Official – mało kto wniósł u nas do muzyki ekstremalnej w ostatnich latach tyle świeżości, nie wychylając się przy tym poza jakże ortodoksyjne ramy gatunku, co oni. Dowodzony przez Necrosodoma (Anima Damnata, Plaga, Azarath) Deus Mortem czyni to z zabójczą perfekcją i to na absolutnie światowym poziomie; czego najlepszym dowodem jest „Kosmocide”, okrzyknięty przez krytyków płytą roku 2019.

Deus Mortem „Kosmocide” [full album]

Bloodthirst – jedna z najbardziej zasłużonych załóg na polskiej scenie podziemnej niezmiennie od ponad dwóch dekad wlewa w uszy słuchaczy jad, nienawiść i swój siarczysty black/thrash. Ci Panowie jeńców nie biorą; a w obecnych parszywych czasach możemy być pewni, że dadzą upust swojemu wkurwieniu przede wszystkim na scenie.

Bloodthirst „I Am Part Of That Power Which Eternally Wills Evil And Eternally Works Wrong” [full album]

Impure Declaration – pojawili się na polskiej scenie black/death stosunkowo niedawno i nie pytając się nikogo o zdanie stanęli dumnie w jednym szeregu obok Bestial Raids czy Temple Desecration. Jeśli nazwy takie jak Grave Upheaval, Irkallian Oracle czy Grave Miasma nie są Wam obce – nie możecie przejść obok nich obojętnie.

Impure Declaration „Szepty”

Impure Declaration „Fumes Replacing The Soul”

Impure Declaration „Purgation Through Hallucination”

Bilety wkrótce w sprzedaży!

 

Kup bilet